Čas záběru od začátku filmu: 00:04:21
Popis děje na záběru:
Agent CIA Grandner v Praze srazil stopařku a byl zadržen.
Herci na záběru: Jana Hermachová
Autor záběru: ladak1
Místo objevil: Lipinski
Adresa místa: Dolnoměcholupská 29, Praha-Dolní Měcholupy
Země: Česko
GPS souřadnice: 50.057765, 14.552238
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Milsn vložil místo natáčení Přestřelka před zámkem k epizodě 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
kvmvkizs se zaregistroval(a).
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Příjezd do kláštera z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil místo natáčení Příjezd do kláštera k epizodě 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
evoewukq se zaregistroval(a).
-
yisqkqjh se zaregistroval(a).
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Mauerova smrt z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kamenné zábradlie z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Autobus s nemeckými zločincami z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
Nejčerstvější informace
jircu
Hodnocení: 33456
Mé filmy a seriály (93)
Moje místa (1444)
Mé nálezy (1393)
Vyfotil jsem (1584)

