31. díl
Zdivočelá země
Drama
Země původu: Česko
Natočeno v roce: 1997
Délka: 114 min
Režie: Hynek Bočan
Hrají: Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jiří Schmitzer, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jakub Zdeněk, Radim Kalvoda, Václav Chalupa, Oldřich Vlach, Josef Somr, Rudolf Hrušínský ml., Oldřich Navrátil, Miroslav Středa, Jiří Lábus, Jan Hartl, Stanislav Tříska, Tomáš Hanák, Petr Forman, Jan Čenský, Jan Teplý st.
Děj filmu či seriálu
K Maděrovi dajú na celu jeho bývalého spoluväzňa Jiljého (Lubomír Kostelka). Ten sa mu neskôr prizná, že ho nasadili, aby na neho donášal. Kanda sa naďalej bezúspešne pokúša vypátrať udavača. Ilonka dostane list s povolením návštevy Maděru. Vyšetrovateľ (Jiří Dvořák) sa ju pri výsluchu snaží konfrontovať s Maděrom, aby sa Maděra priznal. To sa mu ale nepodarí. Ilonka začne piť a jednej noci sa vyspí s Lojzom. Ráno ju uvidí Ivanka, ako vychádza z Lojzovej izby a nešťastná to povie Edovi. Ilonka si podvrtne členok práve v čase, keď s ňou chce osobne hovoriť advokát Večeřa. Za advokátom sa teda vyberie Ivanka. Ten jej oznámi, že ŠtB sa pokúšalo Maděrovi nahovoriť, že Ilonka spala s Lojzom. Ivanka pochopí, že udavačom je Eda a vyhodí ho zo statku. Eda, aby si uchoval možnosť študovať za diplomata, prezradí svojmu nadriadenému majorovi ŠtB (Vladislav Beneš), že na statku sú ukryté zbrane.
| 13.10.2012 | lichozrout nalezl lokaci místa natáčení pred nemocnicou z epizody 31. díl seriálu Zdivočelá země. |
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Mauerova smrt z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kamenné zábradlie z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Autobus s nemeckými zločincami z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brána zámku z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení K odjezdu z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení zámok baróna Koniga z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení zámocký park z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
wpdoogub se zaregistroval(a).
-
qdfypfmg se zaregistroval(a).
Nejčerstvější informace
jircu
Hodnocení: 33456
Mé filmy a seriály (93)
Moje místa (1444)
Mé nálezy (1393)
Vyfotil jsem (1584)




