Nevěsta
Drama
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1985
Délka: 58 min
Režie: Marcel Dekanovský
Hrají: Věra Galatíková, Markéta Fišerová, Vladislav Beneš, Miroslav Vladyka, Vlastimil Brodský, Zlata Adamovská, Eva Horká, Nela Boudová, Petr Loužecký
Děj filmu či seriálu
Příběh Zdeny (Markéta Fišerová) a Marie (Věra Galatíková) ve dvoudílné televizní hře Markéty Zinnerové je hledáním a nalézáním složitého vztahu snachy a tchyně. Vypráví o rodině, kde staří rodiče naplňují tradiční model muž – pán, žena – služka. Petr (Vladislav Beneš) se submisivním postavením matky a despotickými projevy otce nesouhlasí, ale ve vztahu k manželce tento model opakuje. Zdena je však jiná než tchyně a bouří se. Marie přestává její pohnutky chápat a na první místo klade udržení rodiny. A když se Zdena rozhoduje opustit manžela, Marie přes veškeré sympatie snachu odsuzuje.
| 10.2.2025 | JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Stěhování z filmu Nevěsta. |
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Mauerova smrt z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kamenné zábradlie z epizody 4. Rubínové kříže seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Autobus s nemeckými zločincami z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brána zámku z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení K odjezdu z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení zámok baróna Koniga z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení zámocký park z epizody 2. Vyznavači ohně seriálu 30 případů majora Zemana.
-
wpdoogub se zaregistroval(a).
-
qdfypfmg se zaregistroval(a).



