Přikázaný směr jízdy
Komedie
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1977
Délka: 39 min
Režie: Václav Vorlíček
Hrají: Jaromír Hanzlík, Vladimír Menšík, Vanda Švarcová, Libuše Švormová, Čestmír Řanda st., Libuše Havelková, Vlastimil Hašek, Míla Myslíková, Tomáš Sedláček, Jan Kraus, Kateřina Lírová
Děj filmu či seriálu
"Každý začátek je těžký! Hrdinou komedie je mladý nesmělý mládenec (J. Hanzlík), který si chce udělat řidičák. Jeho učitel autoškoly (V. Menšík) je však zvyklý na „všimné“, bere úplatky a žákům dává řidičák pouze za lahvinky. Jeho žák, zdeptán a v depresi, se sblíží s kolegyní (V. Švarcová), po nocích se naučí řídit a nejen to… (Česká televize)
| 17.10.2022 | bobinaulrichova okomentoval místo natáčení Stezka pro pěší z filmu Přikázaný směr jízdy. |
| 17.10.2022 | bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Křižovatka z filmu Přikázaný směr jízdy. |
| 17.10.2022 | bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Náměstí z filmu Přikázaný směr jízdy. |
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Lipinski vložil místo natáčení Do areálu k filmu Jak napálit advokáta.
-
bplcpfou se zaregistroval(a).
-
Hasic007 vložil reálnou fotografii k místu natáčení cesta pri kríži z filmu Vesničko má středisková.
-
dqcspsud se zaregistroval(a).
-
skpwexst se zaregistroval(a).
-
bd777id se zaregistroval(a).
-
khelovipid se zaregistroval(a).
-
bajiliveid se zaregistroval(a).
-
VeruTom vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Vodopády Iguazu z filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky.




